HOME STAGING


Czym właściwie jest Home Staging?


Najogólniej rzecz ujmując jest to profesjonalne przygotowanie nieruchomości (mieszkania, domu, biura) do wynajmu lub sprzedaży.

Ale tak naprawdę Home Staging daje dużo więcej!

Daje możliwość pokazania potencjału, który często nie jest oczywisty dla kupującego czy najemcy. Daje możliwość zakochania się w mieszkaniu ‚od pierwszego wejrzenia’. Dbamy, o szczegóły, które mają wielką wagę przy podejmowaniu decyzji o kupnie nieruchomości, o wrażenia i uczucia. Często klienci oglądający mieszkanie nie są w stanie określić dlaczego w danym miejscu czują się dobrze i chcą tam zostać – ale my to wiemy! Potrafimy te (często nieświadome) odczucia nazwać, a to pozwala nam tworzyć wnętrza zapadające w serce.

Dzięki temu przygotowane przez nas nieruchomości zyskują nowe możliwości, transakcje dochodzą do skutku szybko i są bardzo zyskowne na sprzedających, ponieważ zgodne z zasadami home stagingu wszystkie te korzyści uzyskujemy przy zastosowaniu jak najniższych nakładów finansowych.

Zwieńczeniem naszej pracy jest profesjonalna sesja zdjęciowa, dzięki której nasze mieszkanie będzie się wyróżniać spośród wielu innych ogłoszeń. Sami aranżujemy wnętrza do sesji, dobieramy świeże kwiaty, owoce, dodatki, co pozwala jeszcze lepiej pokazać jak pięknie można w nich żyć.