Po co właściwie jest home staging?

Zastanawiasz się po co jest home staging? Jest po to, by pokazać ‚to coś’ co sprawia, że zakochujesz się we wnętrzu, że chcesz tam zostać i być.


Jak sprawić, by mieszkanie sprzedało się szybko i zyskownie? To proste! Dobrze je do tej sprzedaży przygotować.Postaw się na chwilę z tej drugiej strony. Dziś to Ty kupujesz mieszkanie. Co czujesz? Masz przed sobą jeden z być może najważniejszych życiowych wyborów. Być może pierwszy i ostatni raz w życiu dokonujesz takiej inwestycji: kupujesz mieszkanie lub dom. Czego oczekujesz? Na co zwracasz uwagę?

Przede wszystkim nie chcesz tylko nieruchomości. Chcesz domu. Domu, który będzie Twoim miejscem na ziemi. Z sypialnią która zapewni Ci odpoczynek. Z jadalnią, w której będziesz dzielił posiłki z najbliższymi. Salonem, w którym spędzisz miły wieczór z przyjaciółmi przy dobrym filmie i lampce wina. Już nie jedną noc poświęciłeś na takie wyobrażenia, prawda?

A mieszkania, które do tej pory obejrzałeś? Jakie były? Ile swoich marzeń w nich widziałeś? No właśnie.Znasz ten widok? A nie lepiej tak?To ten sam przedpokój, naprawdę. Do którego z nich chcesz wejść po ciężkim dniu w pracy?

Home staging nie ma ukryć przed Tobą niedoskonałości mieszkania. Ma pokazać Ci, jaki potencjał w tym mieszkaniu drzemie. Ma sprawić, byś chciał w nim zostać. Byś poczuł się w nim po prostu dobrze, jak w domu.

Teraz już wiesz, po co ten cały home staging? Po to byś czuł, że chcesz mieć to mieszkanie dla siebie!